Филтри -

Камиони-цистерни - Казахстан

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни - Казахстан: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-цистерна JAC Автоцистерна для технической воды АЦ-4 нови камион-цистерна JAC Автоцистерна для технической воды АЦ-4
2
Контактирајте го продавачот
31.160 € KZT 15.600.000 KZT
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 4000 л Суспензија пружина/пружина
Година 07/2021 Километража 30 км Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
нови камион-цистерна JAC Автоцистерна для перевозки питьевой воды АЦПТ-4
1
Контактирајте го продавачот
33.950 € KZT 17.000.000 KZT
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 4000 л
Година 08/2021 Километража 30 км Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.550 € KZT 19.800.000 KZT
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража 30 км Сила 166 кс
Казахстан, Атырау
Контактирајте го продавачот
65.910 € KZT 33.000.000 KZT
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 9500 л Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража Сила 273 кс
Казахстан, Атырау
нови камион-цистерна JAC LE801
1
Контактирајте го продавачот
31.160 € KZT 15.600.000 KZT
Камион-цистерна
Носивост 4625 кг Евро Euro 5 Зафатнина 3760 м³
Година 2021 Километража Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
нови камион-цистерна URAL Автомобиль специальный 5677 автоцистерна для перевозки питьевой нови камион-цистерна URAL Автомобиль специальный 5677 автоцистерна для перевозки питьевой
2
Контактирајте го продавачот
58.920 € KZT 29.500.000 KZT
Камион-цистерна
Носивост 10000 кг Зафатнина 9.5 м³
Година 2021 Километража Сила 169 кс
Казахстан, Атырау
нови камион-цистерна KAMAZ АЦ - 17 с насосом на шасси Камаз 65115-50
1
Контактирајте го продавачот
68.910 € KZT 34.500.000 KZT
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 17 м³
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
камион за транспорт на гориво KRAZ 65053
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 12 м³ Модел АТЗ-12-65053
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион за транспорт на гориво KRAZ АТЗ-10-63221
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион за транспорт на гориво MAZ АТЗ 56142-06 камион за транспорт на гориво MAZ АТЗ 56142-06 камион за транспорт на гориво MAZ АТЗ 56142-06
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година Километража Сила 230 кс
Казахстан, Алматы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се