Филтри -

Камиони-цистерни од Италија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камиони-цистерни од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 5200 кг Зафатнина 5000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 14000 км Сила
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19200 кг Зафатнина 26000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1996 Километража 648000 км Сила
Италија, Milano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 10220 л Модел MANARO
Година 1999 Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 7560 л Суспензија пружина/пружина Модел TECNOGAS
Година 2009 Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 25000 л Суспензија пневматски/пневматски Модел OMSP MACOLA
Година 2016 Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 13.3 л Модел OMSP MACOLA
Година 2023 Километража Сила
Италија, Tortona
камион за транспорт на гориво
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година Километража Сила
Италија, Madonna dell'Olmo (CUNEO)
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9150 кг Евро Euro 1 Зафатнина 11240 л Суспензија пружина/пружина
Година 05/1995 Километража 83200 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 1986 Километража 716000 км Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 15100 кг Евро Euro 5
Година 2011-06 Километража 1093000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион-цистерна
Носивост 14400 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража 683000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 3
Година 08/2005 Километража 1000000 км Сила
Италија, Sommacampagna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за сточна храна
Носивост 15370 кг Евро Euro 1 Зафатнина 500 л Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража 1206600 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски Модел NUOVA MANARO'
Година 03/1998 Километража 460000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 7850 кг Евро Euro 1 Зафатнина 7.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 646090 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 12000 л
Година 1989 Километража 8500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на брашно
Евро Euro 6 Зафатнина 30000 л Модел Tropper Silo TH 30/5
Година 02/2016 Километража 582000 км Сила
Италија, Modugno (BA)
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 19400 кг Евро Euro 3 Зафатнина 19000 л Суспензија пружина/пневматски Модел Gamma Inox
Година 2006-07-07 Километража 1136606 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Година 2010 Километража 700000 км Сила
Италија, Montichiari (BS)
камион за транспорт на гориво RENAULT камион за транспорт на гориво RENAULT камион за транспорт на гориво RENAULT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 20880 л
Година 2005 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 1990 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година Километража 50034 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 15200 кг Евро Euro 6
Година 2013-04 Километража 1065000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11760 кг Евро Euro 2 Зафатнина 13350 л Суспензија пружина/пневматски Модел Bolgan
Година 1999-08-06 Километража 258123 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на брашно
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2007 Километража 750000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се