Филтри -

Камиони-цистерни од Холандија

Резултати од пребарување: 191 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни од Холандија: 191 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за транспорт на гориво RENAULT D 13 HIGH
30
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2020 Километража Сила 240 кс
Холандија, Schiedam
нови камион-цистерна MAN TGM 18.240 BB 4X4 WATER TANK TRUCK
15
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 10.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 241 кс
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 7.250
21
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10600 кг Евро Euro 2 Зафатнина 15000 л Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Stokota
Година 2001-09-01 Километража 422963 км Сила
Холандија, Vuren
камион за транспорт на гас IVECO 150E23 LPG/GAS/GPL/PROPAN-BUTAN 27BAR PUMP+METER+HOSES=16.200LTR
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 6600 кг Евро Euro 1 Зафатнина 16200 м³ Суспензија пружина/пружина Модел RICOFER 16.200LTR
Година 1996-10-09 Километража Сила 230 kW
Холандија, Amstelveen
камион за транспорт на гас IVECO EUROCARGO  180E28 LPG/GAS/PROPAN 18000LTR  PUMP+METER+REEL
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 8300 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел RICOFER 18.000LTR
Година 2005-10-14 Километража Сила 280 kW
Холандија, Amstelveen
камион за транспорт на гас IVECO 150E23 LPG/GAS/GPL/PROPAN-BUTAN 27BAR PUMP+METER+HOSES=16.200LTR
12
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 6200 кг Евро Euro 1 Зафатнина 16.2 м³ Суспензија пружина/пружина Модел RICOFER 16.200LTR
Година 1996-07-02 Километража 342845 км Сила 230 kW
Холандија, Amstelveen
камион за транспорт на гориво SCANIA 340 114G 6X2 + LAG FUEL TANK - 22.100 LITER - 5 COMPARTMENTS
20
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 14905 кг Евро Euro 3 Зафатнина 22.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-01-06 Километража 390933 км Сила 340 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 18 270
24
Контактирајте го продавачот
28.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 13390 л Марка на каросерија Magyar
Година 2011-11-18 Километража 226462 км Сила 271 кс
Холандија, Waalwijk
камион за транспорт на гориво SCANIA P 380 6x2 ATCOMEX 19000 Liter Feultanker
25
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 л Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Atcomex
Година 2012-01-04 Километража 261000 км Сила 379 кс
Холандија, Heteren
нови камион-цистерна IVECO Trakker AD380T38H ADR 6x4 Aviation Tank Truck - NEW
20
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-01-01 Километража 10 км Сила 380 кс
Холандија, Moerdijk
камион за транспорт на гориво DAF Didak 2300
6
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 12960 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1983-03-02 Километража 65000 км Сила
Холандија, Breda
камион-цистерна DAF CF 85.340 6x2 tank truck
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 1999-01-01 Километража 570782 км Сила 340 кс
Холандија, Vlissingen
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 26-310 Magyar euro 5
38
Контактирајте го продавачот
32.450 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Марка на каросерија Magyar
Година 2011-09-13 Километража 264456 км Сила 310 кс
Холандија, Waalwijk
камион за сточна храна SCANIA R500 6x2 animal food 26m3
20
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 19650 кг Евро Euro 4 Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04-01 Километража 875712 км Сила 500 кс
Холандија, Vuren
камион-цистерна MAN 14.192
11
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 1995-01-01 Километража 868000 км Сила 261 кс
Холандија, Steenwijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 191 огласа
Прикажи
Претплати се