Филтри -

Камиони-цистерни од Германија

Резултати од пребарување: 179 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни од Германија: 179 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 270 Dxi
22
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07 Километража 252276 км Сила 270 кс
Германија, Hilden
камион за превоз на битумен MERCEDES-BENZ Mercedes-Benz Atego 2
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на битумен
Евро Euro 5
Година 2011-10 Километража 152000 км Сила 238 кс
Германија, Wietmarschen/Lohne
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1523 L Atego 4x2, Bunge, sening Pumpe, ADR
15
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³
Година 2002-12 Километража 246595 км Сила 231 кс
Германија, Sittensen
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Arocs 1836 A
14
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9000 кг Евро Euro 6
Година 2015-03 Километража 178000 км Сила 360 кс
Германија, Bovenden
камион-цистерна за млеко SCANIA P 420 CB 4x4 HHA Allrad(Nr. 4885)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 3
Година 2006-02 Километража 1190203 км Сила 420 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MAN TGS 26.400 (6x2) (Nr. 4889)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5
Година 2013-10 Километража 703391 км Сила 400 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна MAN 27.342 6x6 Wasserwagen Water Truck
4
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Камион-цистерна
Носивост 11650 кг Евро Euro 2 Зафатнина 10.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1996-01 Километража 201835 км Сила 250 kW
Германија, Großbeeren
камион-цистерна MERCEDES-BENZ  Actros 2544
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 590000 км Сила 435 кс
Германија, Kassel
камион-цистерна SCANIA G480 E5 10x4 38.000Ltr. ADR
15
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 25530 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07 Километража 840000 км Сила 480 кс
Германија, Deggendorf
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 709 Lavatory Waste GSE Airport
19
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 12/1988 Километража 61513 км Сила 90 кс
Германија, Wendelstein
камион за транспорт на гориво IVECO 90-13
18
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 4 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Zellinger S75
Година 1985 Километража 124769 км Сила 130 кс
Германија, Wendelstein
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Actros 1841 L
15
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 14390 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05 Километража Сила 408 кс
Германија, Peine
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Actros 1841 L Tankwagen
15
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2012-05 Километража Сила 408 кс
Германија, Peine
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Actros 2544, EURO5, A3, 3kammern,19150 l, EPS
13
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 19500 л
Година 2006-11 Километража 780447 км Сила 435 кс
Германија, Mannheim
камион за транспорт на гориво RENAULT DXI 430 Premium Lander A3, Obj.-Nr.: 0142/21
13
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15180 кг Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Kroll Модел A3
Година 2011-12-13 Километража 316670 км Сила 439 кс
Германија, Stuhr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 179 огласа
Прикажи
Претплати се