Филтри -

Камиони-цистерни од Франција

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни од Франција: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво SCANIA P270
13
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 20000 л
Година 07/2007 Километража Сила 270 кс
Франција, Ouanne
оштетен камион-цистерна RENAULT C 380
21
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 2018-05-04 Километража 138000 км Сила 380 кс
Франција, ILLKIRCH
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво RENAULT MIDLUM 240.16
26
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 11.624 м³
Година 2008-12-08 Километража 262529 км Сила 240 кс
Франција, ILLKIRCH
камион за транспорт на гориво SCANIA G 440
14
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5
Година 01/2010 Километража 800000 км Сила
Франција, Saint Victoret
камион-цистерна RENAULT Premium 310dxi.19 - 13500 litres
21
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 11170 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13500 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-08-06 Километража 224000 км Сила 306 кс
Франција, SAINT MAUR
камион за транспорт на гориво DAF 85.430
16
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 07/2003 Километража 697151 км Сила 430 кс
Франција, Saint Victoret
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 440
16
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2009 Километража 253188 км Сила 440 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за превоз на брашно MERCEDES-BENZ ATEGO 1823
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на брашно
Година 07/1999 Километража 581000 км Сила
Франција, CHOLET
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ Ateco 1823 20000 liters pump and meter
15
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 3 Зафатнина 20000 л
Година 09/2002 Километража 550000 км Сила 230 кс
Франција, Ouanne
камион за транспорт на гориво RENAULT 4x2 Camion Citerne 5500 Litre 4x2
38
Побарајте цена
аукција аукција
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 5.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража 189349 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 320dci - OIL TANK
17
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11480 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Magyar Модел Citerne à huiles usagées
Година 2003-04-11 Километража 400000 км Сила 312 кс
Франција, SAINT MAUR
камион за транспорт на гориво RENAULT Gamme G 230
9
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11910 кг Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/1992 Километража 196044 км Сила 230 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 260
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Марка на каросерија Magyar
Година 2011-09-23 Километража 307000 км Сила
Франција, VILLENEUVE LOUBET
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 320
15
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16130 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2009 Километража 280685 км Сила 320 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на гориво IVECO Eurocargo ML 190 EL 28
10
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11830 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 342111 км Сила 280 кс
Франција, Bourron Marlotte
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се