Филтри -

Камиони-цистерни од Европа

Резултати од пребарување: 1249 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни: 1249 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна FELDBINDER Feldbinder
4
Контактирајте го продавачот
59.100 € PLN 269.000 PLN
Камион-цистерна
Година 2014 Километража Сила
Полска, Kajew
нови камион за транспорт на гориво RENAULT D 13 HIGH
30
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2020 Километража Сила 240 кс
Холандија, Schiedam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион-цистерна MAN TGM 18.240 BB 4X4 WATER TANK TRUCK
15
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 10.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 241 кс
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
камион за транспорт на гориво IVECO EUROCARGO 190 EL28 +EURO 5+TANK 13.000L(4 comp.)
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 12080 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-20 Километража 225170 км Сила 190 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 7.250
21
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10600 кг Евро Euro 2 Зафатнина 15000 л Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Stokota
Година 2001-09-01 Километража 422963 км Сила
Холандија, Vuren
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 270 Dxi
22
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07 Километража 252276 км Сила 270 кс
Германија, Hilden
камион за превоз на битумен MERCEDES-BENZ Mercedes-Benz Atego 2
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на битумен
Евро Euro 5
Година 2011-10 Километража 152000 км Сила 238 кс
Германија, Wietmarschen/Lohne
камион за транспорт на гас IVECO EUROCARGO  180E28 LPG/GAS/PROPAN 18000LTR  PUMP+METER+REEL
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 8300 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел RICOFER 18.000LTR
Година 2005-10-14 Километража Сила 280 kW
Холандија, Amstelveen
камион за транспорт на гас IVECO 150E23 LPG/GAS/GPL/PROPAN-BUTAN 27BAR PUMP+METER+HOSES=16.200LTR
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 6600 кг Евро Euro 1 Зафатнина 16200 м³ Суспензија пружина/пружина Модел RICOFER 16.200LTR
Година 1996-10-09 Километража Сила 230 kW
Холандија, Amstelveen
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1523 L Atego 4x2, Bunge, sening Pumpe, ADR
15
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³
Година 2002-12 Километража 246595 км Сила 231 кс
Германија, Sittensen
камион-цистерна за млеко SCANIA P410 , E6 , 6X2 , 20.000km ! ! ! , 2 units , steer/lift axle , 3
53
Контактирајте го продавачот
94.490 € PLN 430.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Носивост 16220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 20000 км Сила 410 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Arocs 1836 A
14
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9000 кг Евро Euro 6
Година 2015-03 Километража 178000 км Сила 360 кс
Германија, Bovenden
камион-цистерна SCANIA R560
4
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Камион-цистерна
Година 2007 Километража Сила
Словачка, Trstin
камион за транспорт на гас IVECO 150E23 LPG/GAS/GPL/PROPAN-BUTAN 27BAR PUMP+METER+HOSES=16.200LTR
12
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 6200 кг Евро Euro 1 Зафатнина 16.2 м³ Суспензија пружина/пружина Модел RICOFER 16.200LTR
Година 1996-07-02 Километража 342845 км Сила 230 kW
Холандија, Amstelveen
камион-цистерна MERCEDES-BENZ AROCS 3240 BLUETEC 6
36
Побарајте цена
аукција аукција
Камион-цистерна
Година 2016-03-24 Километража 324088 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1249 огласа
Прикажи
Претплати се