Филтри -

Камиони-цистерни од Данска

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни од Данска: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво SCANIA P310 8X2*6
19
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19625 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24500 л
Година 2008 Километража 452000 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво MAN 35.440 / EEV / 8X2
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 2011 Километража 745000 км Сила 441 кс
Данска, Tappernøje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 12 420 6x2 19000 L tank Petrol Fuel Diesel ADR
22
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15000 кг Евро Euro 3
Година 01/2003 Километража 581000 км Сила 420 кс
Данска, Hedensted
камион за транспорт на гориво SCANIA R480 Euro 5, 6x2 20000 L tank Petrol Fuel Diesel ADR
26
Контактирајте го продавачот
24.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 01/2010 Километража 770000 км Сила 480 кс
Данска, Hedensted
камион за транспорт на гориво SCANIA 114G 340 Diesel/Benzin
17
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19700 кг Евро Euro 3 Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел HMK bilcon
Година 2001 Километража 983000 км Сила 340 кс
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво IVECO Stralis 6x2 Tank ADR 20.000 Liter Petrol/fuel
16
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15000 кг Евро Euro 3
Година 01/2004 Километража 680000 км Сила 400 кс
Данска, Hedensted
камион за транспорт на гориво SCANIA P 380 8x2 24000 Liter tank Petrol Fuel Diesel ADR
16
Контактирајте го продавачот
29.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19275 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24.14 м³
Година 01/2008 Километража 797998 км Сила 380 кс
Данска, Hedensted
камион за транспорт на гориво SCANIA 124 R 6x2 19000 Liter tank, manual, Petrol diesel ADR
21
Контактирајте го продавачот
13.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 19 л
Година 1998-11-26 Километража 790000 км Сила 420 кс
Данска, Hedensted
камион-цистерна VOLVO N10
8
Контактирајте го продавачот
аукција 12.740 € DKK 94.750 DKK
Камион-цистерна
Зафатнина 14000 л
Година 1988 Километража 210000 км Сила
Данска, Midtjylland
камион за транспорт на гориво SCANIA HMK Bilcon R480
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 680000 км Сила 480 кс
Данска, Padborg
камион-цистерна SCANIA 114G/380
19
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 18500 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража 771000 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво SCANIA P310 DIESEL/BENZIN 825884
13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19625 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24500 л
Година 2008 Километража 480000 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво DAF 4 x Fuel tankers 41000 Liters
2
Контактирајте го продавачот
19.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 26000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 41 м³
Година 2004-01-01 Километража 550000 км Сила 290 кс
Данска, Hedensted
камион за транспорт на гориво SCANIA P310
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19625 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24500 л
Година 2008 Километража 520000 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9/300
20
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 14200 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18000 л
Година 2006 Километража 244000 км Сила
Данска, Padborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се