Филтри -

Камиони-цистерни од Белгија

Резултати од пребарување: 440 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни од Белгија: 440 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво IVECO EUROCARGO 190 EL28 +EURO 5+TANK 13.000L(4 comp.)
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 12080 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-20 Километража 225170 км Сила 190 кс
Белгија, Handzame
камион-цистерна VOLVO FM 9 380 19000l
13
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 15260 кг Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-07-20 Километража 506378 км Сила
Белгија, Bree
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво SCANIA P 230 Euro 4
25
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11200 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-11-28 Километража 337831 км Сила 230 кс
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Actros
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2005 Километража 370000 км Сила
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво SCANIA
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 19 м³
Година 2007 Километража Сила
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво VOLVO FM
2
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 17000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 690000 км Сила 380 кс
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво DAF CF 85-380
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 18000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 380000 км Сила 380 кс
Белгија, Kontich
камион-цистерна RENAULT Premium 310 Euro 4
25
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 11140 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07-11 Километража 332304 км Сила 310 кс
Белгија, Hooglede
камион за сточна храна RENAULT Kerax 370 - 8x4
10
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 17640 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-04 Километража 769000 км Сила 370 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на гориво VOLVO TANK ADR BOTTOM / TOP LOADING 19400L  SOLD
13
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 19.4 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија LAG Модел BOTTOM/ TOP LOADNG 4 COMPARTMENTS
Година 11/2003 Километража 393000 км Сила 380 кс
Белгија, Wevelgem
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Atego 1823 Euro 3
34
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11960 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-12-15 Километража 292804 км Сила 230 кс
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 320 Euro 4
43
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15940 кг Евро Euro 4
Година 2008-08-07 Километража 679449 км Сила 320 кс
Белгија, Hooglede
камион-цистерна MAN
12
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 8000 л
Година 1997-10 Километража 200290 км Сила 220 кс
Белгија, Hasselt
камион за транспорт на гориво SCANIA P 230 Euro 4
23
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11220 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-12-15 Километража 353889 км Сила 230 кс
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 280+13000L(4COMP.-SOURCE+DOME)
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11520 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-19 Километража 296398 км Сила 280 кс
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 440 огласа
Прикажи
Претплати се