Филтри -

Камиони-цистерни ZIL

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни ZIL: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гас ZIL 43336
35
3.835 € RUB 350.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Година 2001 Километража 200000 км Сила
Русија, Москва
камион-цистерна за млеко ZIL 433362
3
6.500 US$ EUR ≈ 5.353 €
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 5000 л
Година 01/2006 Километража Сила
Украина, Золотоноша
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се