Филтри -

Камиони-цистерни VOLVO од Шведска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни VOLVO од Шведска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна VOLVO FM 460 D13
15
Побарајте цена
аукција аукција
Камион-цистерна
Година Километража 580000 км Сила
Шведска
камион за транспорт на гориво VOLVO FM380
6
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15845 кг Зафатнина 15.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2007 Километража 400000 км Сила
Шведска, Uddevalla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна VOLVO FM 6X2
15
Контактирајте го продавачот
12.722 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2004-01-01 Километража 664059 км Сила 460 кс
Шведска, Trelleborg
камион за транспорт на гориво VOLVO FH12 460
21
Контактирајте го продавачот
17.748 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 18500 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 634992 км Сила 460 кс
Шведска, Trelleborg
камион-цистерна VOLVO FH-440 6*2
22
Контактирајте го продавачот
24.688 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 14755 кг
Година 2010 Километража 682360 км Сила 440 кс
Шведска, Trelleborg
камион-цистерна VOLVO FH12 460 6X2
22
Контактирајте го продавачот
13.782 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 14260 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 1499190 км Сила 460 кс
Шведска, Trelleborg
камион за сточна храна VOLVO FH12 460 Bulkbil
21
Контактирајте го продавачот
11.799 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 12760 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 1136377 км Сила 617 кс
Шведска, 62 Trelleborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се