Филтри -

Камиони-цистерни VOLVO од Шпанија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни VOLVO од Шпанија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна VOLVO FM13 400
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 09/2007 Километража 534000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна за млеко VOLVO FM 12 340
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 2 Зафатнина 16500 л
Година 1999-11-17 Километража Сила 340 кс
Шпанија, GAMARRA-VITORIA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна VOLVO FM13 400
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 09/2009 Километража 534000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна VOLVO FL 240
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 09/2005 Километража 172000 км Сила 240 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна VOLVO FM7 62 290
2
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 357000 км Сила 290 кс
Шпанија, Girona
камион за транспорт на гориво VOLVO FM
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 13 м³
Година 2002-07 Километража 500000 км Сила
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 260
16
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 13000 л
Година 2011-08 Километража 367126 км Сила 260 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-цистерна VOLVO FL7 240
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 1992-09 Километража 920250 км Сила 240 кс
Шпанија, Soria
камион-цистерна VOLVO FL6 12
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2005-02 Километража 274000 км Сила 250 кс
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво VOLVO
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 13 м³
Година 2000-01 Километража 1 км Сила 229 кс
Шпанија, Soria
камион-цистерна VOLVO FM13 400
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2009 Километража 534000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се