Камиони-цистерни VOLVO од Португалија

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони-цистерни VOLVO од Португалија: 4 огласа
€ 39.000 ≈ US$ 44.370
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 79313 км Сила 400 кс
Португалија, Fátima
€ 57.000 ≈ US$ 64.849
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 352037 км Сила 460 кс
Португалија, Fátima
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 49.000 ≈ US$ 55.747
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 245495 км Сила 330 кс
Португалија, Fátima
€ 9.900 ≈ US$ 11.263
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 322384 км Сила 230 кс
Португалија
Омилени : 0 Споредба : 0