Филтри -

Камиони-цистерни VOLVO од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни VOLVO од Обединетото Кралство: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9 300
57
Контактирајте го продавачот
16.020 € GBP 13.950 GBP
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9-12
38
Побарајте цена
аукција аукција
Камион за транспорт на гориво
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9 300
69
Контактирајте го продавачот
16.020 € GBP 13.950 GBP
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион за превоз на цемент VOLVO FM12 8x4 Cement Sleeper
61
Побарајте цена
аукција аукција
Камион за превоз на цемент
Година 2004 Километража 564957 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се