Филтри -

Камиони-цистерни VOLVO од Холандија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни VOLVO од Холандија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 340 FM 9
17
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-09-11 Километража 275000 км Сила 340 кс
Холандија, Groesbeek
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 12 480 6X2 EURO 4 19.000 LITER DIESELTANK
10
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 14950 кг Евро Euro 4 Зафатнина 19000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03-04 Километража 483223 км Сила 480 кс
Холандија, Zaandam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво VOLVO FL6.220 EUR3 ADR 10500L 3 COMP./3500/5000/2000
17
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10020 кг Евро Euro 3 Зафатнина 10.5 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Stokota
Година 2004-02-25 Километража 389900 км Сила 162 kW
Холандија, Terborg
камион за транспорт на гориво VOLVO FL6 250 14000L tank 3 compartiment
10
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11820 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-11-14 Километража 319922 км Сила
Холандија, Nijmegen
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 12 , 14.000 Liters fuel truck , 4 chambers , Manual , Spring
20
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10480 кг Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-06-09 Километража 709583 км Сила
Холандија, Susteren
камион-цистерна VOLVO Fl 18-250 tankwagen /bierwagen
15
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 9375 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-02-18 Километража 543835 км Сила 250 кс
Холандија, Meerkerk
камион-цистерна VOLVO NL10 INTERCOOLER VACUUMTANK 8000 LITER
12
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 1 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1995-09-28 Километража 420947 км Сила 340 кс
Холандија, Meerkerk
камион-цистерна за млеко VOLVO FMX 13.460 magyar food 15000l
16
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 13860 кг Евро Euro 6 Зафатнина 15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-04-01 Километража 622438 км Сила
Холандија, Vuren
камион за транспорт на гориво VOLVO F10 (manual injection pomp ) full spring 3 axels 15010 Liters
22
Контактирајте го продавачот
10.250 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 15.01 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1992-05-04 Километража 67625 км Сила
Холандија, Uden
камион за транспорт на гориво VOLVO FM12 380 STOKOTA 19000LTR
37
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 19 м³ Марка на каросерија Stokota
Година 2004-03-31 Километража 575029 км Сила 379 кс
Холандија, Ryen
камион за транспорт на гориво VOLVO FL7 280HP Fuel Tank Truck 18.500L 6x2 Good Condition
10
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 18500 л
Година 1996-12-17 Километража 389554 км Сила 280 кс
Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион-цистерна VOLVO FL614 - 4x2 Watertanker
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 1998-12-04 Километража 31780 км Сила
Холандија, Weert
камион за транспорт на гориво VOLVO FM7 Fuel Tank Truck 18.500L 6X2 Spring 10 Tyre Good Condition
12
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 18.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-07-08 Километража 862457 км Сила 290 кс
Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион за транспорт на гориво VOLVO FL15 250 4X2R
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-03-25 Километража 425628 км Сила 250 кс
Холандија, Ossendrecht
камион за транспорт на гориво VOLVO FL614 + Manual + 10000L + 3 compartments
26
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9512 кг Евро Euro 1 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1991-10-03 Километража 332631 км Сила 250 кс
Холандија, Etten-Leur
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се