Филтри -

Камиони-цистерни VOLVO од Германија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни VOLVO од Германија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 13300 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24300 л Суспензија пневматски/пневматски Модел HOBUR
Година 09/2008 Километража 783176 км Сила 380 кс
Германија, Zittau
Контактирајте го продавачот
55.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 16245 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³
Година 2013-08 Километража 168041 км Сила 340 кс
Германија, Hilden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-12 Километража 2229000 км Сила 400 кс
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6 Зафатнина 16 м³
Година 2017-08 Километража 1032155 км Сила 428 кс
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Носивост 14517 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08 Километража 1022465 км Сила 428 кс
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Носивост 14517 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17000 л
Година 2013-08 Километража 1022465 км Сила 428 кс
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 16.009 м³
Година 2008-01 Километража 997014 км Сила 320 кс
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 4
Година 2009-03 Километража 949954 км Сила 320 кс
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 16200 л
Година 2013-01 Километража 1066344 км Сила 510 кс
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 18 м³
Година 2001-06 Километража 867634 км Сила 250 кс
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Евро Euro 5
Година 2013-01-01 Километража Сила 510 кс
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
149.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 6
Година 2015-01-01 Километража Сила 664 кс
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11170 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-09 Километража 327720 км Сила 260 кс
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11170 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13000 л Марка на каросерија Magyar Модел A26T
Година 2011-08 Километража 367126 км Сила 260 кс
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
48.600 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 14220 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02 Километража 729297 км Сила 428 кс
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
1 година на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се