Филтри -

Камиони-цистерни VOLVO од Франција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни VOLVO од Франција: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 480
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11570 кг Евро Euro 4 Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 521277 км Сила 480 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 440
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2009 Километража 253188 км Сила 440 кс
Франција, Bourron Marlotte
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво VOLVO FE300
1
Побарајте цена
аукција аукција
Камион за транспорт на гориво
Година 2012 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
камион-цистерна VOLVO A30C 6x6 water
40
Побарајте цена
аукција аукција
Камион-цистерна
Година 1998 Километража 15327 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 320
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16130 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2009 Километража 280685 км Сила 320 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за превоз на брашно VOLVO fm12
2
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион за превоз на брашно
Година 07/1999 Километража 850000 км Сила
Франција, Rennes
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се