Филтри -

Камиони-цистерни VOLVO од Европа

Резултати од пребарување: 220 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни VOLVO: 220 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 480
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11570 кг Евро Euro 4 Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 521277 км Сила 480 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9.340 - STOKOTA 19000 L (5 COMP.)
16
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-09-06 Километража 647077 км Сила 340 кс
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво VOLVO FL 6 - 250 (19 TON / 3 COMPARTMENTS / 14000L / PERFECT)
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-02-07 Километража 457000 км Сила 250 кс
Белгија, Bree
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 340 FM 9
17
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-09-11 Километража 275000 км Сила 340 кс
Холандија, Groesbeek
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 12 480 6X2 EURO 4 19.000 LITER DIESELTANK
10
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 14950 кг Евро Euro 4 Зафатнина 19000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03-04 Километража 483223 км Сила 480 кс
Холандија, Zaandam
камион за транспорт на гориво VOLVO 15m³
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 15 л
Година 2002 Километража 285000 км Сила
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво VOLVO FM12
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 19000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 530000 км Сила
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9 260 4x2 CITERNE MAGYAR 5 COMP
19
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11160 кг
Година 2005-04-08 Километража 418000 км Сила 260 кс
Белгија, HARCHIES
камион-цистерна за млеко VOLVO FM9 340
6
Контактирајте го продавачот
15.050 € PLN 68.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 15500 л
Година 2003 Километража 900000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна VOLVO FM13 400
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 09/2009 Километража 534000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна VOLVO FL 240
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 09/2005 Километража 172000 км Сила 240 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна VOLVO FM13 400
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 09/2007 Километража 534000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна VOLVO FE 320
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 09/2008 Километража 435000 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна VOLVO FH16 650, Euro 6, inhalt 25.500ltr.,Sening Pumpe
15
Контактирајте го продавачот
139.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 26 м³
Година 2015-03 Километража 78333 км Сила 663 кс
Германија, Sittensen
камион за транспорт на гориво VOLVO FLH290
23
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³
Година 2014-02 Километража 170000 км Сила 295 кс
Германија, Dessau/Roßlau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 220 огласа
Прикажи
Претплати се