Филтри -

Камиони-цистерни VOLVO од Естонија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни VOLVO од Естонија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.750 €
Камион-цистерна за млеко
Носивост 14465 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 480905 км Сила 540 кс
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
69.750 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 14465 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2018 Километража 480905 км Сила 540 кс
Естонија, Valgamaa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 13800 л
Година 2014-11 Километража 905000 км Сила 315 kW
Естонија
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Камион-цистерна за млеко
Носивост 15840 кг Евро Euro 6 Зафатнина 13800 л
Година 2014-11 Километража 905000 км Сила 315 kW
Естонија
Контактирајте го продавачот
41.750 €
Камион-цистерна за млеко
Носивост 13985 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 683000 км Сила 540 кс
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 8000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1988 Километража 237000 км Сила 152 kW
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 15475 кг Евро Euro 3 Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 765000 км Сила 420 кс
Естонија, Valgamaa
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се