Филтри -

Камиони-цистерни VOLVO од Данска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни VOLVO од Данска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9/300
21
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 14200 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18000 л
Година 2006-02 Километража Сила
Данска, Padborg
камион-цистерна VOLVO FM400
20
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 13315 кг Евро Euro 4 Зафатнина 19150 л
Година 2008-10 Километража 330000 км Сила
Данска, Padborg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво VOLVO FM300
17
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19650 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-05 Километража 520000 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 12 420 6x2 19000 L tank Petrol Fuel Diesel ADR
22
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15000 кг Евро Euro 3
Година 2003-04-18 Километража 581000 км Сила 420 кс
Данска, Hedensted
камион-цистерна VOLVO N10
8
Контактирајте го продавачот
аукција 9.311 € DKK 69.250 DKK
Камион-цистерна
Зафатнина 14000 л
Година 1988 Километража 210000 км Сила
Данска, Midtjylland
камион-цистерна VOLVO F12
13
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 1981-06 Километража Сила 330 кс
Данска, Silkeborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се