Филтри -

Камиони-цистерни VOLVO од Белгија

Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни VOLVO од Белгија: 115 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9.340 - STOKOTA 19000 L (5 COMP.)
16
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-09-06 Километража 647077 км Сила 340 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво VOLVO FL 6 - 250 (19 TON / 3 COMPARTMENTS / 14000L / PERFECT)
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-02-07 Километража 457000 км Сила 250 кс
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво VOLVO 15m³
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 15 л
Година 2002 Километража 285000 км Сила
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво VOLVO FM12
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 19000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 530000 км Сила
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9 260 4x2 CITERNE MAGYAR 5 COMP
19
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11160 кг
Година 2005-04-08 Километража 418000 км Сила 260 кс
Белгија, HARCHIES
камион-цистерна VOLVO FM12
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 18000 л
Година 2003 Километража 450000 км Сила 420 кс
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 10 360 Euro 2
21
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10023 кг Евро Euro 2 Зафатнина 15000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-07-26 Километража 698359 км Сила 360 кс
Белгија, Hooglede
камион-цистерна VOLVO
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2005-01 Километража 471250 км Сила 300 кс
Белгија, 3500 Hasselt
камион-цистерна VOLVO
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4
Година 2008-09 Километража 466000 км Сила 360 кс
Белгија, 3500 Hasselt
камион-цистерна VOLVO
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 18.9 м³
Година 2017-05 Километража 86000 км Сила 378 кс
Белгија, Hasselt
камион-цистерна VOLVO FM 440 + CITERNE ALIMENT ECOVRAC
8
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 17540 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-07-10 Километража 842160 км Сила 440 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво VOLVO
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4
Година Километража 350155 км Сила 440 кс
Белгија, Lummen
камион-цистерна VOLVO
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 6
Година Километража 46000 км Сила 380 кс
Белгија, Hasselt
камион-цистерна VOLVO
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4
Година Километража 350155 км Сила 440 кс
Белгија, Hasselt
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 420
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³
Година 2012 Километража 430000 км Сила 419 кс
Белгија, Kontich
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Претплати се