Филтри -

Камиони-цистерни VOLVO

Резултати од пребарување: 215 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни VOLVO: 215 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна VOLVO FM 410
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 10/2013 Километража 714620 км Сила
Португалија, Fátima
камион за транспорт на гориво VOLVO FL19 M25
14
Контактирајте го продавачот
21.200 € PLN 97.000 PLN
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 14420 л
Година 2004 Километража 311253 км Сила
Полска, Włoszczowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво VOLVO  FMX 370 Fuel Tank
9
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 44.400 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража Сила 370 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 6XR - DO PRZEWOZU PALIW PŁYNNYCH KLASY 3 ADR - EURO 4
17
Контактирајте го продавачот
21.860 € PLN 100.000 PLN
Камион за транспорт на гориво
Носивост 18000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18205 л Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 881477 км Сила 400 кс
Полска, Radom
камион-цистерна VOLVO N10
8
Контактирајте го продавачот
аукција 3.463 € DKK 25.750 DKK
Камион-цистерна
Зафатнина 14000 л
Година 1988 Километража 210000 км Сила
Данска, Midtjylland
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 380 4x2 BL Diesel A3 12.500 l. Nr. 925
15
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 12.5 м³
Година 2004-11 Километража 449321 км Сила 381 кс
Германија, Regensburg
камион за транспорт на гас VOLVO FM9 380 GAS LPG TANKWAGEN
15
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 13300 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24300 л Суспензија пневматски/пневматски Модел HOBUR
Година 2008-09-18 Километража 783176 км Сила 380 кс
Германија, Zittau
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 300 4X2 MANUAL + MAGYAR FUEL TANK - 14.420 LITER - 3 COMPARTM
17
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11090 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14.42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-11-08 Километража 270982 км Сила 300 кс
Холандија, Meerkerk
камион-цистерна VOLVO F12
13
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 1981-06 Километража Сила 330 кс
Данска, Silkeborg
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9 260 4x2 CITERNE MAGYAR 5 COMP
19
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11160 кг
Година 2005-04-08 Километража 418000 км Сила 260 кс
Белгија, HARCHIES
нови камион-цистерна за млеко VOLVO UNIFRIG SANTI
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Носивост 25000 кг Зафатнина 25 м³
Година 2021 Километража Сила
Италија, Travagliato
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 420
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³
Година 2012 Километража 430000 км Сила 419 кс
Белгија, Kontich
камион-цистерна VOLVO FM400
20
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 13315 кг Евро Euro 4
Година 2008-10 Километража Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво VOLVO 15m³
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 15 л
Година 2002 Километража 285000 км Сила
Белгија, Kontich
камион-цистерна VOLVO FM 440
10
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01 Километража 891605 км Сила 440 кс
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 215 огласа
Прикажи
Претплати се