Филтри -

Камиони-цистерни VOLKSWAGEN - Бразил

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни VOLKSWAGEN - Бразил: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
150.133,72 US$ EUR ≈ 143.100 €
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 20 м³
Година 2022 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
67.367,70 US$ EUR ≈ 64.200 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
70.254,88 US$ EUR ≈ 66.950 €
Камион за транспорт на гориво
Година 2004 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
70.254,88 US$ EUR ≈ 66.950 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 14334 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
51.969,37 US$ EUR ≈ 49.530 €
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 10000 л
Година 2014 Километража 251852 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
57.743,74 US$ EUR ≈ 55.030 €
Камион за транспорт на гориво
Модел Comboio
Година 2009 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна VOLKSWAGEN 15-190 E Constellation 2p камион-цистерна VOLKSWAGEN 15-190 E Constellation 2p
2
Контактирајте го продавачот
64.480,51 US$ EUR ≈ 61.450 €
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 40000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се