Филтри -

Камиони-цистерни VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни VOLKSWAGEN: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.095,78 US$ EUR ≈ 57.010 €
Камион за транспорт на гориво
Модел Comboio
Година 2009 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна VOLKSWAGEN 15-190 E Constellation 2p камион-цистерна VOLKSWAGEN 15-190 E Constellation 2p
2
Контактирајте го продавачот
67.106,95 US$ EUR ≈ 63.660 €
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 40000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
74.118,13 US$ EUR ≈ 70.310 €
Камион за транспорт на гориво
Година 2013 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се