Филтри -

Камиони-цистерни TATRA

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони-цистерни TATRA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 11040 кг Евро Euro 1 Зафатнина 12000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/1989 Километража 46345 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 12 м³
Година 1974 Километража 78000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 9/1989 Километража 115379 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1991-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 11 м³
Година 1/1985 Километража 12471 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
16.470 € CZK 389.000 CZK
Камион-цистерна
Година 1986 Километража 85000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се