Филтри -

Камиони-цистерни SKODA-LIAZ

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни SKODA-LIAZ: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна SKODA-LIAZ 706 RTO RTH TK 35-84
14
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Камион-цистерна
Зафатнина 7000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1975 Километража 32000 км Сила
Полска, Grodków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се