Филтри -

Камиони-цистерни SINOTRUK

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни SINOTRUK: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-цистерна SINOTRUK
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Кина
камион-цистерна SINOTRUK HOWO
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 20000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила 375 кс
Кина, Jinan Shi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион-цистерна SINOTRUK
4
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 41.210 €
Камион-цистерна
Година 2021 Километража Сила 290 кс
Јужна Африка, Durban
нови камион за превоз на цемент SINOTRUK 2021
1
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Камион за превоз на цемент
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³
Година 01/2021 Километража Сила
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се