Филтри -

Камиони-цистерни SCANIA од Шпанија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни SCANIA од Шпанија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2
Година 1999-07 Километража 900000 км Сила 310 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 04/2012 Километража 394000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 12/2009 Километража 276316 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 02/2006 Километража 494000 км Сила 470 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 12/2007 Километража 494000 км Сила 500 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
45.800 €
Камион-цистерна
Година 02/2010 Километража 250899 км Сила 320 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
45.800 €
Камион-цистерна
Година 02/2010 Километража 264531 км Сила 320 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 24000 л
Година 1998-12 Километража 500000 км Сила 310 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 3
Година 2001-11 Километража 516000 км Сила 300 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³
Година 2004-10 Километража 423000 км Сила 300 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 2
Година 2000-10 Километража 900000 км Сила 380 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 2
Година 1998-08 Километража Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-06 Километража 633000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 3 Зафатнина 17 м³
Година 2002-12 Километража 500000 км Сила
Шпанија, Soria
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се