Филтри -

Камиони-цистерни SCANIA од Португалија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни SCANIA од Португалија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на брашно SCANIA P 360
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на брашно
Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 670396 км Сила 360 кс
Португалија, Fátima
камион-цистерна SCANIA P 410
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 16 м³
Година 07/2015 Километража 896067 км Сила 410 кс
Португалија, Fátima
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна SCANIA P 410
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 16 м³
Година 02/2017 Километража 385116 км Сила 410 кс
Португалија, Fátima
камион-цистерна SCANIA P 380
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2007 Километража 898995 км Сила
Португалија, Fátima
камион-цистерна SCANIA P 380
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4
Година 10/2007 Километража 811878 км Сила 380 кс
Португалија, Fátima
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се