Филтри -

Камиони-цистерни SCANIA од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни SCANIA од Обединетото Кралство: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна SCANIA P310
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража 527000 км Сила
Обединето Кралство, Howden
камион-цистерна SCANIA P340 8X2 REAR STEER STAINLESS STEEL VACUUM TANKER - 2006 - WA06
16
Контактирајте го продавачот
15.860 € GBP 13.750 GBP
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2006-08 Километража 897231 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво SCANIA P94 310 11500 Litre Fuel Tanker
59
Контактирајте го продавачот
9.170 € GBP 7.950 GBP
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 11.5 м³
Година 1999 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се