Филтри -

Камиони-цистерни SCANIA од Холандија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни SCANIA од Холандија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна SCANIA R500 6X2 V8 Liftachse Compressor Standklima Euro 5
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 13890 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-09-03 Километража 871297 км Сила 500 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на гориво SCANIA G420 / FUEL TRUCK / 4 COMPARTMENTS 4400L + 3350L + 4400L + 2388L
37
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-02-21 Километража 390699 км Сила 420 кс
Холандија, VELDDRIEL
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво SCANIA P114-340 EUR3 ADR LIFTAS/RETARDER 20.000L 5COMP./3000/5000/2000/
15
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 17835 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-06-24 Километража 374865 км Сила 250 kW
Холандија, Terborg
камион-цистерна за млеко SCANIA R560 V8 6X2*4 EURO 5 RETARDER MILC
33
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 14025 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-09-12 Километража 537443 км Сила 560 кс
Холандија, Venlo
камион за транспорт на гориво SCANIA 114-380 / LAG FUEL TANK / EURO-2 / 6X2/4 / VERY GOOD CONDITION
35
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија LAG
Година 1999-12-28 Километража 334590 км Сила 379 кс
Холандија, VELDDRIEL
камион за транспорт на гориво SCANIA 94G 300 / 6X2 / 19.000 LTR Stokota / Lift & Steering Axel
19
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Stokota
Година 2003-02-19 Километража 607795 км Сила 300 кс
Холандија, Tilburg
камион за транспорт на гориво SCANIA 94 300 6x2, Fuel tank, 21630 liter, 5 Compartments, Manual, Reta
7
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16670 кг Зафатнина 21.63 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-04-23 Километража 533000 км Сила 300 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на гориво SCANIA P94 260 6x2 fuel tank 20.8 m3 / 3 comp
31
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16440 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-10-21 Километража 1385102 км Сила 260 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гориво SCANIA P310 6x2 RHD fuel tank 20.9 m3 / 4 comp
33
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 20935 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04-03 Километража 449450 км Сила 310 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гориво SCANIA 340 114G 6X2 + LAG FUEL TANK - 22.100 LITER - 5 COMPARTMENTS
20
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 14905 кг Евро Euro 3 Зафатнина 22.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-01-06 Километража 390933 км Сила 340 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на гориво SCANIA P 380 6x2 ATCOMEX 19000 Liter Feultanker
25
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 л Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Atcomex
Година 2012-01-04 Километража 261000 км Сила 379 кс
Холандија, Heteren
камион за сточна храна SCANIA R500 6x2 animal food
20
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 19650 кг Евро Euro 4 Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04-01 Километража 875712 км Сила 500 кс
Холандија, Vuren
камион за сточна храна SCANIA P380 8x4
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Суспензија пружина/пружина
Година 2006-01-01 Километража 800881 км Сила 380 кс
Холандија, Mook
камион за транспорт на гориво SCANIA P340
17
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16900 кг Евро Euro 3
Година 2006-04-01 Километража 894126 км Сила 340 кс
Холандија, Vuren
камион за транспорт на гориво SCANIA P 114 GB 340 Tanktruck 6x2 Retarder
13
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 17080 кг Евро Euro 3 Зафатнина 22.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-05-06 Километража 1067007 км Сила 340 кс
Холандија, Vlissingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се