Филтри -

Камиони-цистерни SCANIA од Германија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни SCANIA од Германија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сточна храна SCANIA R 380 LB6x2*SILO /31m3 /6 Kammern /mit Anhänger + цистерна силос
34
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 14120 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-11-30 Километража Сила 380 кс
Германија, Salzgitter
камион за транспорт на гориво SCANIA ScaniaR520 6X2
13
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15645 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-02 Километража 599000 км Сила
Германија, München
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна за млеко SCANIA R 480 6x2 (Nr. 4471)
8
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 4 Зафатнина 15.5 м³
Година 2008-03 Километража 1230857 км Сила 480 кс
Германија, Langgöns
камион за транспорт на гориво SCANIA P270 EURO4   20000 litres Accident
7
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 20000 л
Година 07/2007 Километража Сила 270 кс
Германија, RHEINE
камион за сточна храна SCANIA G400 LB 6x2 Köhler 32m³ Silo, Saug- und Druckbetrieb
15
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 13863 кг Евро Euro 5 Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02 Километража 698220 км Сила 400 кс
Германија, Bakum
камион-цистерна за млеко SCANIA G 450 (Nr. 4830)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6 Зафатнина 16400 л
Година 2016-04 Километража 872602 км Сила 450 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна SCANIA G480 E5 10x4 38.000Ltr. ADR
15
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 25530 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07 Километража 840000 км Сила 480 кс
Германија, Deggendorf
камион-цистерна за млеко SCANIA G440 6x2 (Nr. 4726)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³
Година 2013-07 Километража 927720 км Сила 441 кс
Германија, Langgöns
камион за сточна храна SCANIA G400 LB 6x2 Köhler 32m³ Silo Saug- und Druckbetrieb
15
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 13863 кг Евро Euro 5 Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02 Километража 698220 км Сила 400 кс
Германија, Bakum
камион-цистерна за млеко SCANIA R 480 6x2 (Nr. 4518)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 15.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03 Километража 1385948 км Сила 480 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко SCANIA R500 Unfallfahrzeug Karosserieschaden - Motor läuft (Nr. 4587)
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 16.5 м³
Година 2014-02 Километража 1091200 км Сила 500 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко SCANIA G 410 LB 4x2 (Nr. 4678)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6
Година 2015-06 Километража 1290179 км Сила 411 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна SCANIA P113
15
Контактирајте го продавачот
8.990 € Со вклучен ДДВ
Камион-цистерна
Година 1992-03 Километража 250000 км Сила 320 кс
Германија, Wittenburg
камион-цистерна за млеко SCANIA R420 LB 6X2 HNB (Nr. 4797)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 3
Година 2007-05 Километража 962222 км Сила 420 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко SCANIA P 400 6x2 (Nr. 4414)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³
Година 2012-01 Километража 868515 км Сила 400 кс
Германија, Langgöns
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се