Филтри -

Камиони-цистерни SCANIA од Европа

Резултати од пребарување: 226 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни SCANIA: 226 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво SCANIA P310 8X2*6 24.500 L. ADR 455671
19
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19625 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24.5 л
Година 2008-10 Километража Сила
Данска, Padborg
камион-цистерна за млеко SCANIA P410 , E6 , 6X2 , 20.000km ! ! ! , 2 units , steer/lift axle , 1
53
Контактирајте го продавачот
99.590 € PLN 450.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Носивост 16220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 20000 км Сила 410 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна SCANIA P94-300, 4x2 HOOKLIFT + WATER TANK
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион-цистерна
Носивост 11690 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2002 Километража 376200 км Сила 221 kW
Естонија, Sauga vald
камион за сточна храна SCANIA P340 (ANIMAL FEED TRUCK)
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 13600 кг Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2005 Километража 866516 км Сила 250 kW
Естонија, Sauga vald
камион за транспорт на гориво SCANIA P270
9
Контактирајте го продавачот
21.850 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-02 Километража 622768 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
камион за сточна храна SCANIA R 500 SILOS -PASZOWÓZ -PELET ZBOŻE
33
Контактирајте го продавачот
27.220 € PLN 123.000 PLN
Камион за сточна храна
Зафатнина 28 м³
Година 2008 Километража 890000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
камион-цистерна за млеко SCANIA 94G 220
4
Контактирајте го продавачот
11.070 € PLN 50.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11000 л
Година 2003 Километража 796000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко SCANIA 94D  310 KW
6
Контактирајте го продавачот
10.620 € PLN 48.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 16000 л
Година 2002 Километража 548000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион за сточна храна SCANIA P 400 ecovrac/ viefutter/ animal foodcg francais
13
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 17678 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-01-24 Километража 620140 км Сила 400 кс
Белгија, Bree
камион-цистерна за млеко SCANIA 92M
16
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 1 Зафатнина 7.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 611527 км Сила 260 кс
Латвија, Rīga
камион-цистерна SCANIA 124G470
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 02/2006 Километража 494000 км Сила 470 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна SCANIA P 380
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 10/2008 Километража 300700 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна за млеко SCANIA P380
15
Контактирајте го продавачот
22.130 € PLN 100.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 15000 л
Година 2006 Километража 670000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион за транспорт на гориво SCANIA G440
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 20500 л
Година 2013-12 Километража Сила
Данска, Padborg
камион-цистерна SCANIA R500 6X2 V8 Liftachse Compressor Standklima Euro 5
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 13890 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-09-03 Километража 871297 км Сила 500 кс
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 226 огласа
Прикажи
Претплати се