Филтри -

Камиони-цистерни SCANIA од Естонија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни SCANIA од Естонија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 15825 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 489000 км Сила 480 кс
Естонија, Valgamaa
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 11690 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2002 Километража 376200 км Сила 221 kW
Естонија, Sauga vald
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.990 €
Камион за превоз на брашно
Носивост 16800 кг Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-12 Километража 870000 км Сила 420 кс
Естонија
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион за сточна храна
Носивост 16800 кг Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-12 Километража 870000 км Сила 420 кс
Естонија
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на брашно
Носивост 14025 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-05 Километража 338000 км Сила 353 kW
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 14775 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража 574438 км Сила 500 кс
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 14100 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 316000 км Сила 360 кс
Естонија
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион-цистерна
Зафатнина 14100 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 316000 км Сила 360 кс
Естонија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се