Филтри -

Камиони-цистерни SCANIA од Данска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни SCANIA од Данска: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна SCANIA 114G/380 8X2*6
19
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 18500 кг Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-06 Километража Сила
Данска, Padborg
камион за сточна храна SCANIA P400
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за сточна храна
Носивост 17100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05 Километража Сила
Данска, Padborg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво SCANIA P310
18
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 24.5 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-09 Километража Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво SCANIA P310
13
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19625 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24.5 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-09 Километража Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво SCANIA R420 46000 Liter Tank Petrol Fuel Diesel + цистерна за гориво
4
Контактирајте го продавачот
29.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 35000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 46 м³
Година 2000-01-03 Километража 850000 км Сила 420 кс
Данска, Hedensted
камион за транспорт на гориво SCANIA P310 896065
18
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19625 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24500 л
Година 2008-10 Километража 520000 км Сила
Данска, Padborg
камион-цистерна SCANIA 92 WATERTANK FIRETRUCK FEUERWEHR
10
Контактирајте го продавачот
9.000 € DKK 66.930 DKK
Камион-цистерна
Година 1988 Километража 197000 км Сила
Данска, Tappernøje
камион за транспорт на гориво SCANIA G440
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 20500 л
Година 2013-12 Километража 966000 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво SCANIA P310 8X2*6 24.500 L. ADR 455671
19
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19625 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24.5 м³
Година 2008-10 Километража Сила
Данска, Padborg
камион-цистерна SCANIA R480
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 15500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-02 Километража 627000 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво SCANIA 113 - 93 6x2 20000 L Tank Fuel Pomp
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 1 Зафатнина 20000 л
Година 1994-01-01 Километража 690000 км Сила
Данска, Hedensted
камион за транспорт на гориво SCANIA R480 Euro 5, 6x2 20000 L tank Petrol Fuel Diesel ADR
26
Контактирајте го продавачот
24.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2010-04-30 Километража 770000 км Сила 480 кс
Данска, Hedensted
камион за транспорт на гориво SCANIA P 380 8x2 24000 Liter tank Petrol Fuel Diesel ADR
16
Контактирајте го продавачот
29.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19275 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24.14 м³
Година 2008-06-06 Километража 797998 км Сила 380 кс
Данска, Hedensted
камион за транспорт на гориво SCANIA 124 R 6x2 19000 Liter tank, manual, Petrol diesel ADR
21
Контактирајте го продавачот
13.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 19 л
Година 1998-11-26 Километража 790000 км Сила 420 кс
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се