Филтри -

Камиони-цистерни SCANIA од Чешка Република

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни SCANIA од Чешка Република: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 12000 л
Година 2016-05 Километража 450112 км Сила 411 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 6
Година 2016-05 Километража 450112 км Сила 411 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³
Година 2015-08 Километража 682894 км Сила 450 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2014-02 Километража 914588 км Сила 441 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6
Година 2015-08 Километража 682894 км Сила 450 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5
Година 2014-02 Километража 914588 км Сила 441 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 15000 л
Година 2010-01 Километража 702030 км Сила 360 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5
Година 2010-01 Километража 702030 км Сила 360 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 15000 л
Година 2010-01 Километража 702030 км Сила 360 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³
Година 2014-01 Километража 1025939 км Сила 441 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³
Година 2014-01 Километража 1025939 км Сила 441 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 4 Зафатнина 12.85 м³
Година 2009-05 Километража 704969 км Сила 480 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Зафатнина 12.85 м³
Година 2009-05 Километража 704969 км Сила 480 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 17420 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³
Година 04/2011 Километража 963331 км Сила 324 kW
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 15000 л
Година 2010-02 Километража 798185 км Сила 400 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се