Филтри -

Камиони-цистерни SCANIA

Резултати од пребарување: 223 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни SCANIA: 223 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна за млеко SCANIA P410 , E6 , 6X2 , 20.000km ! ! ! , 2 units , steer/lift axle , 3
53
Контактирајте го продавачот
98.360 € PLN 450.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Носивост 16220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 20000 км Сила 410 кс
Полска, Kraków
камион-цистерна SCANIA P 380
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2007 Километража 898995 км Сила
Португалија, Fátima
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна SCANIA P113 320 hp 6x2 vacuum / tank truck full steel
25
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 1992-04 Километража 169000 км Сила 320 кс
Финска, Turku
камион за сточна храна SCANIA G420 - 8x2
10
Контактирајте го продавачот
36.850 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-09 Километража 397000 км Сила 420 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на гориво SCANIA P380 + TANK 19000L (5COMP - SOURCE+DOME)
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-03-07 Километража 304727 км Сила 380 кс
Белгија, Handzame
камион-цистерна за млеко SCANIA R420 CITERNE EN INOX 3 COMPARTIMENTS 9500 L
11
Контактирајте го продавачот
21.750 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 8700 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-09-19 Километража 624000 км Сила 420 кс
Белгија, HARCHIES
камион за сточна храна SCANIA G400 6X2 SPITZER 30 m3 GHH-RAND COMPRESSOR
13
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража Сила
Унгарија, Nyíradony
камион за транспорт на гориво SCANIA Vabis L75 med Forss-ekipage
71
Контактирајте го продавачот
аукција 4.614 € SEK 47.000 SEK
Камион за транспорт на гориво
Година 1997-06-23 Километража 138959 км Сила 204 кс
Шведска, Karlstad
камион-цистерна за млеко SCANIA  Cisterna Alimentare 18.000L - Euro 5
10
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Камион-цистерна за млеко
Носивост 13600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 900000 км Сила 420 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион-цистерна SCANIA P320 E5/19000l/5Kammern/Lift-Lenkachse/ADR 09.21
16
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 2010-09 Километража 249715 км Сила 320 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион за транспорт на гориво SCANIA P 340 DB 6X2
3
Побарајте цена
аукција аукција
Камион за транспорт на гориво
Година 2007 Километража 475059 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
камион за транспорт на гориво SCANIA 124
4
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2
Година 1998 Километража Сила 360 кс
Белгија
камион-цистерна SCANIA P 380
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4
Година 10/2007 Километража 811878 км Сила 380 кс
Португалија, Fátima
камион-цистерна SCANIA P320
24
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 16080 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18.849 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-09 Километража 249715 км Сила 320 кс
Германија, Hilden
камион за транспорт на гориво SCANIA P310 8X2*6 24.500 L. ADR 455671
19
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19625 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24.5 л
Година 2008-10 Километража Сила
Данска, Padborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 223 огласа
Прикажи
Претплати се