Филтри -

Камиони-цистерни RENAULT од Шпанија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни RENAULT од Шпанија: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна RENAULT M 210 15 D
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 10000 л
Година 1995 Километража 319000 км Сила 205 кс
Шпанија, Burgos
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 270 DXI E5/13000l/4 Kammern/ADR bis 2021
16
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Година 2010-07 Километража 252276 км Сила 271 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 270DXi
16
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³
Година 2011-02 Километража 274665 км Сила 271 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-цистерна RENAULT 340.26+Ros Roca 3 depósitos
11
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 22138 л
Година 1999-11 Километража 38515 км Сила 340 кс
Шпанија, Ribarroja del Turia
камион-цистерна RENAULT PREMIUM 320
7
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 2002 Километража 1086000 км Сила 320 кс
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
камион за транспорт на гориво RENAULT S150.08A
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 7 л
Година 1998-09 Километража 185000 км Сила
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 310/Retarder/13000l/4 Kammern/ADR 09.21
16
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 13 м³
Година 2010-11 Километража 299566 км Сила 310 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион за транспорт на гориво RENAULT Maxity 150.45
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 2900 л
Година 2008-03 Километража 335000 км Сила 150 кс
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво RENAULT Midlum 180.08 B
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 2006-03 Километража 278500 км Сила 180 кс
Шпанија, Soria
камион-цистерна RENAULT Midlum 270.18 DXI
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 13000 л
Година 2010-06 Километража 266106 км Сила
Шпанија, Soria
камион-цистерна RENAULT Midlum 280.18
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Зафатнина 13000 л
Година 2009-09 Километража 451000 км Сила 280 кс
Шпанија, Soria
камион-цистерна RENAULT Midlum 220.16
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2005-08 Километража 440000 км Сила 220 кс
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво RENAULT Midlum
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 12000 л
Година 2001-07 Километража 687000 км Сила 250 кс
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво RENAULT M.230.16D
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 1996-02 Километража 871815 км Сила
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 320.26
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 20000 л
Година 2008-03 Километража 100000 км Сила 320 кс
Шпанија, Soria
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се