Филтри -

Камиони-цистерни RENAULT од Португалија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни RENAULT од Португалија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 08/1990 Километража 383989 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 16000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2016 Километража 839522 км Сила 480 кс
Португалија, Fátima
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 10000 л Суспензија пружина/пружина
Година 10/2016 Километража 425978 км Сила 380 кс
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2015 Километража 695651 км Сила 480 кс
Португалија, Fátima
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се