Филтри -

Камиони-цистерни RENAULT од Полска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни RENAULT од Полска: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
54.850 € PLN 255.000 PLN
Камион-цистерна
Носивост 9500 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 380000 км Сила 430 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 05/2006 Километража 356000 км Сила 270 кс
Полска, Lublin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2002 Километража 1000000 км Сила
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11000 м³
Година 2007 Километража 723456 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 16500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 467000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
40.200 €
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 18000 м³
Година 2013 Километража 562000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
16.130 € PLN 75.000 PLN
Камион-цистерна
Зафатнина 18 м³
Година 2009 Километража 1 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³
Година 2011 Километража 90184 км Сила 270 кс
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11000 м³
Година 2005 Километража 856453 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 575000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
17.600 €
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11500 м³
Година 2008 Километража 586000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
15.490 € PLN 72.000 PLN
Камион-цистерна
Носивост 8200 кг
Година 2007 Километража Сила 270 kW
Полска, Łapy
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 12000 л
Година 2001 Километража 637457 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11800 л Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 351000 км Сила 280 кс
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
11.190 € PLN 52.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 12 м³
Година 2008 Километража Сила
Полска, ŁAZY
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се