Филтри -

Камиони-цистерни RENAULT од Италија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни RENAULT од Италија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво RENAULT Midliner 120
13
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 5200 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 14000 км Сила
Италија, Verona
камион за превоз на брашно RENAULT PREMIUM 450 DXI
7
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на брашно
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-07 Километража 750000 км Сила 450 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гас RENAULT 18.270
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 16200 л Модел BEVILACQUA
Година 2001 Километража Сила
Италија, Tortona
камион за транспорт на гориво RENAULT
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 12/2005 Километража 562000 км Сила
Италија, Cuneo
камион за транспорт на гориво RENAULT MIDLINER 210
9
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9150 кг Евро Euro 1 Зафатнина 11240 л Суспензија пружина/пружина
Година 1995-05 Километража 83200 км Сила 210 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион за транспорт на гориво RENAULT M180
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 12/1996 Километража 390000 км Сила
Италија, Sommacampagna
камион за транспорт на гориво RENAULT
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 20880 л
Година 2005 Километража Сила
Италија, Cuneo
камион за транспорт на гориво RENAULT 370dci 4X4
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 10 м³
Година 2004 Километража Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се