Филтри -

Камиони-цистерни RENAULT од Холандија

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни RENAULT од Холандија: 53 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за транспорт на гориво RENAULT D 13 HIGH
30
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2020 Километража Сила 240 кс
Холандија, Schiedam
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 18 270
24
Контактирајте го продавачот
28.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 13390 л Марка на каросерија Magyar
Година 2011-11-18 Километража 226462 км Сила 271 кс
Холандија, Waalwijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 26-310 Magyar euro 5
38
Контактирајте го продавачот
32.450 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Марка на каросерија Magyar
Година 2011-09-13 Километража 264456 км Сила 310 кс
Холандија, Waalwijk
камион за превоз на битумен RENAULT Premium 300 4X2 Bitumen Spray Tank
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на битумен
Носивост 8320 кг Евро Euro 2
Година 1998-08-12 Километража 293732 км Сила 300 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на гориво RENAULT Midliner 150 ADR - TANK FUEL - POMP - TOP TRUCK
15
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Година 1996-11-06 Километража 355458 км Сила 150 кс
Холандија, Oisterwijk
камион за транспорт на гас RENAULT Premium 250 4x4, 17109 Liter, LPG / GPL gas tank 25 bar, Manual
7
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 7400 кг Евро Euro 2 Зафатнина 17109 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1998-11-10 Километража 501000 км Сила 250 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 270 dci 4x2 fuel tank 13.6 m3 / 3 comp
20
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11760 кг Зафатнина 13.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-06-07 Километража 511600 км Сила
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 380DXI MAGYAR TANK 21.000LTR 4 COMPARTMENTS
40
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Magyar
Година 2011-04-07 Километража 456834 км Сила 379 кс
Холандија, Ryen
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 370DCI MANUAL + INTARDER 18540 LTR MAGYAR FUEL TANKER
32
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 18.54 л Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Magyar
Година 2005-09-22 Километража 490237 км Сила 370 кс
Холандија, Ryen
камион за транспорт на гас RENAULT Premium 270 18809 Liter, Remote, LPG / GPL gas tank 25 bar, T
7
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 7770 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18809 л Суспензија пружина/пружина
Година 2006-01-30 Километража 379000 км Сила 270 кс
Холандија, Ede
камион-цистерна RENAULT Premium 220 14.000 ltr
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 14000 л
Година 2002-01-01 Километража 441562 км Сила 220 кс
Холандија, Ossendrecht
камион за транспорт на гас RENAULT MIDLUM 220 GAS / LPG
5
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 5930 кг
Година 2006-09-22 Километража Сила 220 кс
Холандија, Heiloo
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 370.26 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 6 comp
31
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15960 кг Зафатнина 18540 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-11-06 Километража 292250 км Сила 370 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 300 FUEL, EURO 2, 14751 Liter, 4 Comp, Manual
7
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11100 кг Евро Euro 2 Зафатнина 14751 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-08-31 Километража 442000 км Сила 300 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 270 dci 4x2 fuel tank 14 m3 / 4 comp
33
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11585 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Magyar
Година 2005-07-16 Километража 201400 км Сила 270 кс
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се