Филтри -

Камиони-цистерни RENAULT од Германија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни RENAULT од Германија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 10 м³
Година 2008-12 Километража 199125 км Сила 241 кс
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 307530 км Сила 300 кс
Германија, Hilden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³
Година 2011 Километража 199542 км Сила 271 кс
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16350 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18 м³ Модел Magya Sa LGBF
Година 2009-01 Километража 377911 км Сила 310 кс
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
6.999 € Без ДДВ
Камион за превоз на битумен
Евро Euro 1
Година 1991-02 Километража 437778 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 1992-08 Километража 101000 км Сила 160 кс
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 3 Зафатнина 19000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2002 Километража Сила 270 кс
Германија, RHEINE
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 18809 л
Година 10/2002 Километража 435000 км Сила 270 кс
Германија, RHEINE
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 16390 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 247400 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11640 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13000 л Марка на каросерија Magyar
Година 2011 Километража 258550 км Сила 271 кс
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 11220 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³
Година 2011 Километража 238976 км Сила 271 кс
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година 2011-11 Километража 275459 км Сила 310 кс
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16310 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18 м³
Година 2009-01 Километража 364764 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11270 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13000 л Марка на каросерија Magyar Модел A26T
Година 2011 Километража 274665 км Сила 271 кс
Германија, Hilden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се