Филтри -

Камиони-цистерни RENAULT од Белгија

Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни RENAULT од Белгија: 71 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна RENAULT Premium 310 Euro 4
25
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 11140 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07-11 Километража 332304 км Сила 310 кс
Белгија, Hooglede
камион за сточна храна RENAULT Kerax 370 - 8x4
10
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 17640 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-04 Километража 769000 км Сила 370 кс
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 320 Euro 4
43
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15940 кг Евро Euro 4
Година 2008-08-07 Километража 679449 км Сила 320 кс
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 270 Euro 3
27
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11720 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-05-22 Километража 360137 км Сила 270 кс
Белгија, Hooglede
камион за сточна храна RENAULT 270 Dci - 11000 L INOX TANK Foodstuff / Lebensmittel / Alimentai
31
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 10725 кг Евро Euro 3 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004-11-26 Километража 509478 км Сила 270 кс
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
камион за сточна храна RENAULT M 250 - 16 Inox Foodstuff / Alimentaire Isotherm Tanker 11000 L
29
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 9120 кг Евро Euro 2 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1997-03-12 Километража 740755 км Сила 250 кс
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
камион-цистерна RENAULT R385 MAJOR CITERNE EN INOX 5 COMP
11
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 8650 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1994-01-17 Километража 817550 км Сила
Белгија, HARCHIES
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 280 DXI + MAGYAR 13000 L (4 comp./Source et Dôme)
13
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-23 Километража 282185 км Сила 280 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 280 DXI +MAGYAR 13000 L (4 comp./Source et Dôme)
14
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11230 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-12-16 Километража 403135 км Сила 280 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 270 Euro 2
24
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11720 кг Евро Euro 2 Зафатнина 13.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006-10-22 Километража 288897 км Сила 270 кс
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 220 Euro 3
28
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10180 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-12-18 Километража 502363 км Сила 220 кс
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 270 DCI
10
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 13.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004-10 Километража 379356 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 320 Euro 3
28
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16560 кг Евро Euro 3 Зафатнина 19.846 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-09-12 Километража 505180 км Сила
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 320 DCI + TANK 18000 L(5 comp.)
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15920 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-01-25 Километража 350253 км Сила 320 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 250
10
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 12.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-07 Километража 669000 км Сила 250 кс
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се