Филтри -

Камиони-цистерни PEGASO

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни PEGASO: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна PEGASO 1217.20
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-цистерна PEGASO CISTERNA
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на брашно PEGASO 1223
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на брашно
Година 1994 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион за транспорт на гориво PEGASO
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 6 Зафатнина 8.4 м³
Година 1989-06 Километража Сила 150 кс
Шпанија, Soria
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се