Филтри -

Камиони-цистерни NISSAN од Шпанија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни NISSAN од Шпанија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво NISSAN M11.150
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 1995 Километража 101000 км Сила
Шпанија, Girona
камион за транспорт на гориво NISSAN M
12
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 1992-07 Километража 117000 км Сила
Шпанија, Soria
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна NISSAN Cabstar TL 110.45
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 3 л
Година 2004-11 Километража 280000 км Сила 130 кс
Шпанија, Soria
камион-цистерна NISSAN Atleon 140
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 4500 л
Година 2003-01 Километража 341000 км Сила
Шпанија, Soria
камион-цистерна NISSAN Cabstar
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2003-03 Километража 449000 км Сила 120 кс
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво NISSAN Atleon
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 10.7 м³
Година 2003-02 Километража 578000 км Сила
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво NISSAN Atleon
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 6900 кг Зафатнина 6000 л
Година 2000-11 Километража 473000 км Сила 165 кс
Шпанија, Soria
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се