Филтри -

Камиони-цистерни NISSAN од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни NISSAN: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 6810 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 397555 км Сила 123 kW
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 6000 л
Година 1998-05 Километража 362000 км Сила
Шпанија, Soria
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 10.7 м³
Година 2003-02 Километража 578000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 6900 кг Зафатнина 6000 л
Година 2000-11 Километража 473000 км Сила 165 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 4500 л
Година 2003-01 Километража 341000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2003-03 Километража 449000 км Сила 120 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 3 л
Година 2004-11 Километража 280000 км Сила 130 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион за транспорт на гориво
Година 1995 Километража 101000 км Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
10 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 2000 кг Зафатнина 2000 л Суспензија пружина/пружина
Година 02/1980 Километража 250000 км Сила 100 кс
Грција, Καρδίτσα
камион-цистерна NISSAN ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΖΑΝΙ '87
1
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 2200 кг
Година 1/1987 Километража 150000 км Сила 85 кс
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 1992-07 Километража 117000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион-цистерна
Година 1995 Километража Сила 155 кс
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на битумен
Евро Euro 1 Зафатнина 6 м³
Година 1994-05 Километража 121000 км Сила
Шпанија, Soria
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се