Филтри -

Камиони-цистерни NISSAN

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни NISSAN: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион за транспорт на гориво
Година 1995 Километража 101000 км Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 6900 кг Зафатнина 6000 л
Година 2000-11 Километража 473000 км Сила 165 кс
Шпанија, Soria
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 10.7 м³
Година 2003-02 Километража 578000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 4500 л
Година 2003-01 Километража 341000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2003-03 Километража 449000 км Сила 120 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 6000 л
Година 1998-05 Километража 362000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Зафатнина 6500 л
Година 2009-05 Километража 260000 км Сила 180 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 1992-07 Километража 117000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 4500 л
Година 1995 Километража Сила 211 кс
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 2600 л
Година 1996-12 Километража 440000 км Сила
Шпанија, Soria
камион-цистерна NISSAN ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΖΑΝΙ '87
1
Контактирајте го продавачот
490 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 2200 кг
Година 1/1987 Километража 150000 км Сила 85 кс
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на битумен
Евро Euro 1 Зафатнина 6 м³
Година 1994-05 Километража 121000 км Сила
Шпанија, Soria
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се