Филтри -

Камиони-цистерни Mitsubishi Fuso

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни Mitsubishi Fuso: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна Mitsubishi Fuso Fuso FV515MCL 6x4 Water Tank Truck 17.000L Full Spring Good Cond
12
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008-09-18 Километража 328746 км Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
нови камион за транспорт на гас Mitsubishi Fuso Canter
5
Контактирајте го продавачот
77.830 € RUB 6.900.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 5 Зафатнина 7.5 м³ Суспензија пружина/пружина Модел АЦ -7.5 м3
Година 10/2020 Километража 3500 км Сила 175 кс
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион за транспорт на гас Mitsubishi Fuso CANTER
17
Контактирајте го продавачот
56.340 € RUB 4.995.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 4 Зафатнина 6 м³ Суспензија пружина/пружина Модел TROTTER
Година 2016 Километража 120000 км Сила 179 кс
Русија, Москва
камион за транспорт на гас Mitsubishi Fuso FUSO
6
Контактирајте го продавачот
55.270 € RUB 4.900.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 7.5 м³ Суспензија пружина/пружина Модел ПМЗ
Година 2015 Километража 180000 км Сила 179 кс
Русија, Москва
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се