Филтри -

Камиони-цистерни MULTICAR

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MULTICAR: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна MULTICAR M 25 13
15
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 2100 кг Зафатнина 2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1982 Километража 55000 км Сила 33 kW
Унгарија, Tápióság
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се