Филтри -

Камиони-цистерни MITSUBISHI

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MITSUBISHI: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 4
Година 10/2008 Километража Сила 145 кс
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 5000 л
Година 2004-05 Километража 294000 км Сила 143 кс
Шпанија, Soria
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 01/2004 Километража 65000 км Сила
Данска, Hedensted
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се